Terugblik Theiner ICT TechTalks 2026

Een middag vol ontwikkelingen en goede gesprekken

Op dinsdag 24 maart 2026 kwamen klanten en relaties samen in de Industry Bioscoop in Veghel voor een nieuwe editie van Theiner ICT TechTalks. Een middag en avond waarin kennis delen, vooruitkijken en elkaar ontmoeten centraal stonden.

Afbeelding

Ontwikkelingen waar je niet omheen kunt

De wereld van ICT staat niet stil. Sterker nog, veranderingen volgen elkaar steeds sneller op. Tijdens TechTalks 2026 namen we onze bezoekers mee in de belangrijkste ontwikkelingen op het gebied van cybersecurity, wet- en regelgeving en technologie.

Onderwerpen zoals de aankomende NIS2-richtlijn en de groeiende rol van AI zorgen ervoor dat organisaties continu moeten blijven schakelen. Wat betekent dit concreet voor jouw organisatie? En hoe zorg je dat je voorbereid bent?

Specialisten aan het woord

Met presentaties van Willem, Koos en Marc kregen bezoekers niet alleen een beeld van de markt, maar ook van de techniek erachter. We gingen in op hoe veilige ICT-omgevingen zijn opgebouwd en waar de grootste risico’s en kansen liggen.

Ook stonden we stil bij de nieuwe wetgeving (NIS2). Deze Europese richtlijn stelt strengere eisen aan cybersecurity en heeft voor veel organisaties directe gevolgen. Door dit soort ontwikkelingen nu al te begrijpen, kun je straks sneller en slimmer handelen.

Technologie begrijpelijk gemaakt

We merken dat onderwerpen als cybersecurity en AI soms complex aanvoelen. Daarom vinden we het belangrijk om deze thema’s begrijpelijk en praktisch te maken.

Tijdens TechTalks lag de focus niet alleen op wat er verandert, maar vooral op wat je ermee kunt. Geen ingewikkelde theorie, maar concrete inzichten waar je als organisatie direct iets aan hebt.

Meer dan alleen inhoud

Naast de inhoudelijke sessies was er natuurlijk ook ruimte voor ontmoeting. Tijdens de borrel werd volop nagepraat en ervaringen gedeeld.

Juist die combinatie van kennis en persoonlijk contact maakt TechTalks voor ons waardevol. Het is mooi om te zien hoeveel betrokkenheid en interesse er is rondom deze onderwerpen.

Aftermovie TechTalks 2026

Benieuwd naar de sfeer van de dag? In de aftermovie krijg je een goed beeld van de presentaties, de setting en de gesprekken die zijn gevoerd.

Samen vooruitkijken

TechTalks 2026 liet opnieuw zien hoe belangrijk het is om vooruit te blijven kijken. Ontwikkelingen zoals NIS2, AI en toenemende cyberdreigingen vragen om aandacht en actie.

Wil je weten wat deze ontwikkelingen betekenen voor jouw organisatie? Of ben je benieuwd hoe jouw ICT-omgeving ervoor staat?

We denken graag met je mee. Neem gerust contact met ons op.

Home Diensten Nieuws Over ons Contact

Contact

Contact

Algemeen en support
0413 820 257
info@theiner.nl
support@theiner.nl

Administratie
085 489 2266
administratie@theiner.nl

Accountmanagement
0413 430 299
am@theiner.nl

Vacatures
Werken bij Theiner ICT


Openingstijden

Maandag t/m vrijdag
07:30 uur - 17:30 uur

Voor bedrijfskritische storingen zijn wij 24/7 bereikbaar via ons algemene telefoonnummer!


Gegevens

Theiner ICT B.V.
Doornhoek 4005
5465 TD, Veghel

KVK
75723948

BTW
NL860375195B01

IBAN
NL24RABO0117643939

Routebeschrijving

Domeinnaam registreren

Stuur ons rechtstreeks een e-mail met je gegevens en de gewenste domeinnaam.

Hulp op afstand

Wij kunnen hulp op afstand bieden via Splashtop. Download de hulptool via de onderstaande optie.